0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Елпартс 50295446 Осигурувач

Елпартс 50295446 Осигурувач

DEN 1467.20
Во магацинот.

Тековен

●Ширина [мм] : 22 ●DIN/ ISO : 8820-4 ●боја : Жолта ●висина [mm] : 45 ●Тип на осигурувач : блок осигурувач ●Напон до [V] : 32 ●Номинална струја [а] : 60 ●длабочина[ mm] : 15 херт+Автобуски Елпарти-специјалист за електрични возила висококвалитетни делови : .

Параметри на производот

Стоката во категоријата