0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Роб Маршал - Мемоари на гејша автограм потпишано 8x10 фотографија

Роб Маршал - Мемоари на гејша автограм потпишано 8x10 фотографија

DEN 639.20
Во магацинот.

Тековен

Роб Маршал - Мемоари на автограмот Гејша потпиша 8х10 фотографија Автентичен и рачно потпишан од Роб Маршал. Сертифициран автентичен со сертификат за автентичност. Доживотно гаранција за автентичност. COA од Autographs на Toppix - член UACC Оваа фотографија е потпишана од Роб Маршал. Оваа фотографија беше потпишана лично во зградата на Yorkујорк Тајмс во Newујорк на 24 февруари 2014 година. Не ја пропуштајте вашата шанса да го поседувате ова фантастично парче меморијали!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата