0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Сиракуза, разгледница во Newујорк

Сиракуза, разгледница во Newујорк

DEN 191.84
Во магацинот.

Тековен

Музеј сол, парк на езерото Онондага Поштенска користена година : 1951 година. Дамки од одделение 2 однапред. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инч или 9 см x 14 см. Музеј сол, парк на езерото Онондага. Поштенска користена година : 1951 година. Дамки од одделение 2 однапред. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инч или 9 см x 14 см. Со над 2 милиони разгледници од сите категории, имаме една од најголемите понуди за разгледници во светот. Продолжуваме да додаваме нови картички секој ден, но ако не е прикажано бараниот град или град, ве молиме користете ја врската „Контакт продавач“ за да направите директно барање. Сите картички се цени според состојбата на прегледот, локацијата и квалитетот. Вашето задоволство е загарантирано. Ние го засноваме нашето оценување под состојбата на аглите и рабовите на разгледниците. Одделение 1 - Состојба на нане Овие разгледници имаат совршени или скоро совршени агли и рабови. Разгледниците од ова одделение може да бидат користени или неискористени по пошта и може да имаат пишување на фронт и/или назад. Може да има светло пожолтување од возраста или да се биде во албум. Одделение 2 - Во близина на разгледниците на состојбата на нане од оваа оценка имаат лесен агол и/или абење на работ. Овие разгледници сè уште се во убава состојба. Можеби имаат пишување од пред и/или назад.

Параметри на производот

Стоката во категоријата