0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Jackек Смит Womenените голф Поло кошули суво вклопување во 50+ тениски врвови со долг ракав, патент на атлетска кошула со тенок атлетски кошула со држач за мета

Jackек Смит Womenените голф Поло кошули суво вклопување во 50+ тениски врвови со долг ракав, патент на атлетска кошула со тенок атлетски

DEN 488.00
Во магацинот.

Тековен

85% полиестер, 15% спандекс Затворање на патент. Суво вклопување Голф Поло : Донесува ткаенина за брзо сушење и влага, истегната текстура додадена удобност и флексибилност, активната облека за облека е идеален за да ве одржува удобно и свежо за време на активности. Технологијата за заштита на сонцето блокира штетни УВ зраци, обезбедува одлична заштита од изгореници од сонце. Кошули за голф со држач за мета : Нашите кошули за голф дизајнирани со држач за мета, така што нема да изгубите голф -мета, да го привлечете секогаш близу до вашето тело на држачот на мета. Функционалниот дизајн ве прави да изгледате попрофесионално, одржува удобност и елеганција во полето. Дизајн на контрастна линија : Модна уникатна линија за боја на контраст станува белег на оваа кошула за голф. Тенок дизајн дизајн ја истакнува вашата форма и изгледа потенок. Оваа поло маица нуди безвременски и модерен атлетски изглед. Разновидни : Овие кошули ви даваат стил и удобност, совршени за секоја пригода, голф, тенис, пикбол, јавање коњи, велосипедизам, пешачење, трчање, теретана, работа, одмор, кампување, спорт и сл.

Параметри на производот

Стоката во категоријата