0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Машки чевли за трчање на Адидас

Машки чевли за трчање на Адидас

DEN 1263.84
Во магацинот.

Тековен

Гума ѓон Вратилото мери приближно тобило од лак. Трчани чевли идеални за трчање на мажи. Спортски чевли на Адидас. Трчани чевли трчаат 70 -ти (GY3887). Чевлите за трчање на брендот „Адидас“ се дизајнирани со најновата технологија и со најдобар квалитет, така што тие совршено се прилагодуваат на стапалото без да го остават стилот надвор од страна. Вежбајте го омилениот спорт благодарение на чевлите за трчање на Адидас. Удобност и леснотија, па само треба да се грижите за настапот во потполност. Оддадете почит на неповторливата деценија од 70 -тите години со овој адидас кој работи чевли. Кожата горниот ве носи во „Декадата на себе“, каде индивидуалниот став и личниот израз завршија наметнувачки. Врвот содржи најмалку 50% рециклирани материјали. Неговата цел е да предложи уште едно решение што помага да се располага со пластичен отпад.

Параметри на производот

Стоката во категоријата