0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Annystore outенски 2 парчиња облеки со долги ракави, исцрпувани искриви каросерии, а култури и високи панталони од пламен, обичен костум за поставување

Annystore outенски 2 парчиња облеки со долги ракави, исцрпувани искриви каросерии, а култури и високи панталони од пламен, обичен

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

полиестер Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал-облеката со две парчиња за жени е изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, пријателска за кожата, што е удобно и лесен, истегнат, погоден за носење, лесен за облекување нагоре и надолу. Погоден за есен, пролет и зима. Карактеристики : 2 парчиња комплети за жени искривено сјајна облека, секси цврсто плетенка блуза, долг ракав, каросерија, кукавица, висока половината разгорени панталони со 2 џебови, ручан дизајн, женски обични тренерки, секси клупски облеки на вратот за жени. Повод : женската обична е одлична за облека за клубови, улична облека, секојдневно дневно носење, коктел забава, вечер, ноќ надвор, излегување, работен бизнис, канцеларија, свадба, танцување, дипломирање, датира, банкет, матурска и каква било формална пригода. Многу елегантен, шармантен и секси. Стил : женски облеки од 2 парчиња, можат лесно да се спарат со накит за обетки, видови женски торба и се носат со влечки, сандали, високи потпетици, патики и додатоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата