0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Umilake женски голф ладење шал SPF UV кошули елек за заштита од сонце ракав за рака за спорт на отворено

Umilake женски голф ладење шал SPF UV кошули елек за заштита од сонце ракав за рака за спорт на отворено

DEN 303.84
Во магацинот.

Тековен

100% полиестер Затворање на кука и очи. Само миење на рацете. Овој ракав за ракави за голф за жени за жени се вклопува за нас со големина 0 -14, точно до големината. И за да се подобри носењето удобност, тој е отворен низ дизајнот на градите, не ги покрива градите, затоа не треба да се грижите за големината на бистата. Може да бидете сигурни да купите. Ако имате какви било проблеми во врска со големината, слободно контактирајте не. Дишење и ладење : Леден свилен ракав и мрежа назад. За употреба на отворено, температурата во ракавите е 3 степени пониска од температурата на отворено. И тоа е затворање на кука и очи, лесно се облекува. Заштитете ги рацете : Оваа шал за ладење за голф не само што ги покрива рамената, туку и ги покрива рацете. Дозволете ви да избегнете изгореници од сонце. Употреба на повеќе прилики : Оваа шал може да се совпадне со многу облека, како што се кратки ракави, фустан, skort, разни спортови и облека за слободно време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата