0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Опрема за женска потпис на свилена кошула

Опрема за женска потпис на свилена кошула

DEN 1097.44
Во магацинот.

Тековен

100% свила Затворање на копчињата. Само Хемиско чистење. Копчиња надолу кошули за жени : Инспирирани од архивираниот оригинал од 70 -тите години, свилената кошула инспирирана од женска облека за жени е безвременска класика. Оваа блуза за потписи е разноврсна главна гардероба за да се облече во здолниште со молив или да се одврзе со фармерки. Изработка на женско носење : Удобно за целодневно носење, овој свилен врв за жени додава софистицирано рафинирано прилагодување на вашиот стил за опуштен и јасен изглед што можете да го облечете или надолу по потреба. Одговара на различни типови на тело : Оваа преголема кошула со копче за жени има опуштено вклопување со малку испуштено рамо за изглед што ќе го сакате. Исто така, постојат два предни џебови со заоблени клапи и класичен јака. Одлично преодно парче : Оваа кошула од свилена копче за жени е оној на кој можете да се потпрете. Одете од канцеларија до вечера и пијалоци со пријатели за елегантно преодно парче што не сте знаеле дека ви е потребно. Класичен минимализам : Опремата влече заедно француска софистицираност, модерност и дискретна сексуалност за силуети кои се инспирирани од женска облека и не се премногу опремени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата