0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Aoxjox Беспрекорно гребење на нозе за жени Контрола на стомакот за контрола на стомакот, фитнес спортски активен јога панталони

Aoxjox Беспрекорно гребење на нозе за жени Контрола на стомакот за контрола на стомакот, фитнес спортски активен јога панталони

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

94%најлон, 6%спандекс / 62%најлон, 7%спандекс, 31%полиестер Еластично затворање. Само миење на рацете. Хелегите на средства ве прават да се појават плен. Ова вежбање на тренингот е точно на големината, ако сте помеѓу големини, препорачуваме да се намалите. Нашите средства Беспрекорни хеланки сопствени извори Aoxjox меки беспрекорни влакна се мешаат заедно за да создадат мека мека, мазна. Нашата ексклузивна плетена конструкција формира погуста беспрекорна ткаенина за да ги направиме беспрекорни хеланки повеќе меки, истегнати и дишеност. Зголемената еластичност обезбедува добра компресија, чувајте ја вашата форма и флексибилноста направена за да се движите во синхронизација со вас додека вежбате. Хеланки со високи тренинзи, без преден цвест, зашилен лента за половината, супер мека беспрекорна ткаенина. 25 "хеланки на тренингот, детали за цвест на задниот дел за подобрување на вашите криви, панели за контурирање на нозете.

Параметри на производот

Стоката во категоријата