0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Модни кожни ремени за жени - Двоен појас за токли на Д -прстенот за женски фустани, дами појаси појаси за панталони со фармерки

Модни кожни ремени за жени - Двоен појас за токли на Д -прстенот за женски фустани, дами појаси појаси за панталони со фармерки

DEN 111.84
Во магацинот.

Тековен

СТП кожа Затворање на тока. Суво крпа чиста. Моден појас : Ременот за жени е дизајниран со двојна прстенеста тока во форма на Д, што ви дава поубав изглед кога носите фармерки, здолништа и друга облека. Дизајнот на ремените е погоден за појавување на облека во различни сезони во текот на целата година - лесни појаси за појавување. Кожен појас на метална тока : Дизајнот на ременот за жени е изработен од висококвалитетна вештачка кожа, добрите производи можат да издржат мелење на времето. Златната метална тока и сребрената метална тока ќе донесат различни искуства што одговараат на облеката. Може да ја изберете бојата на бравата што ја сакате вашата. Големина на женски појаси : M-39in (100cm) SL-47in (120cm); L-51in (130cm); XL-55 IN (140см) Ширина на ременот е 1,2инч (3см). Не грижете се за дупката на ременот што ја неусогласува половината. Ние ќе ви дадеме Панкер бесплатно, можете да ја прилагодите положбата на дупката на ременот според половината. Прекрасен подарок за одмор : Овој појас на половината за женска мода - е подарок без сезонски ограничувања. Тоа е неспоредлив подарок на роденденските забави, Велигден, Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста и другите празнични забави на пријатели, колеги и семејства. Предлог : Ве молиме измерете ја линијата на половината, вклучувајќи ја и облеката за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да купите. Ние сакаме нашите клиенти да бидат задоволни, сите прашања во врска со вашето купување ќе одговорат во рок од 24 часа. Затворање на тока. Суво крпа чиста. Моден појас : Ременот за жени е дизајниран со двојна прстенеста тока во форма на Д, што ви дава поубав изглед кога носите фармерки, здолништа и друга облека. Дизајнот на ремените е погоден за појавување на облека во различни сезони во текот на целата година - лесни појаси за појавување. Кожен појас на метална тока : Дизајнот на ременот за жени е изработен од висококвалитетна вештачка кожа, добрите производи можат да издржат мелење на времето. Златната метална тока и сребрената метална тока ќе донесат различни искуства што одговараат на облеката. Може да ја изберете бојата на бравата што ја сакате вашата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата