0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Headsweats Performance Crusher Hat

Headsweats Performance Crusher Hat

DEN 399.84
Во магацинот.

Тековен

100% полиестер Повлекување на затворање. Лесна тежина, влага за влага, дише и урлива капа со весела ткаена школка и тери џемпери. Бил за пена без структурирање. Вентилирање на полиестер на полиестер на полиестер, грб и страни. Црното под визир помага во намалувањето на сјајот. Крушеви бејзбол капачиња се одлични за трчање, голф, интернат за лопатка и сите ваши активности на отворено. Воведување на шапката за дробилка. Од патеката до теренот и далеку подалеку, најновиот додаток на нашите капи за перформанси е избор за сите типови спортисти. Оваа лесна атлетска глава за глава е направена со користење на нашата ткаени ткаенина од предната страна, и нашата сосема нова полиестерска хексадецимална мрежа на страните, горе и грбот ви дава неограничена вентилација и врвна удобност додека тренирате напорно. Влечената школка и веселбата на територија на Тери овозможуваат максимална дишење и трансфер на влага за да ви помогне да останете кул.

Параметри на производот

Стоката во категоријата