0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Под оклопниот женски изо-ладен резервоар

Под оклопниот женски изо-ладен резервоар

DEN 480.00
Во магацинот.

Тековен

Изо-студената ткаенина помага да се растера телесната топлина, што го прави да се чувствува кул на допир Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Падна, облик на полите за засилено покритие. Изградба на слаби тркачки бек со страшни детали. Повлечете го затворањето. Машинско миење под мисијата на оклопот е да ги направиме сите спортисти подобри преку страст, дизајн и немилосрдна потрага по иновации. Технологијата зад разновидниот асортиман на производи на Armor е комплексна, но програмата за искористување на придобивките е едноставна : носете ја топлината кога е топло, ладно време кога е ладно, и се асеангелеј меѓу крајности. Каде започнавме? Се започна со идеја да се изгради супериорна маица. Технологијата зад разновидниот асортиман на производи на оклоп за мажи, жени и млади е комплексна, но програмата за искористување на придобивките е едноставна : носете топлина кога е топло, ладно време кога е ладно, и се зафаќа меѓу крајности. Повлечете го затворањето. Машинско миење под мисијата на оклопот е да ги направиме сите спортисти подобри преку страст, дизајн и немилосрдна потрага по иновации. Технологијата зад разновидниот асортиман на производи на Armor е комплексна, но програмата за искористување на придобивките е едноставна : носете ја топлината кога е топло, ладно време кога е ладно, и се асеангелеј меѓу крајности.

Параметри на производот

Стоката во категоријата