0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Собирање на рамнотежа, женски Емили ткаени Snap Pocket Skort

Собирање на рамнотежа, женски Емили ткаени Snap Pocket Skort

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 96% полиестер, 4% спандекс. Повлечете го затворањето. Повлечете го затворањето. Skort со 2 "еластично опфатено влечење на половината за контрола на стомакот. Странични џебови со лепени со прилепувања за складирање на мали лични предмети. Предна должина : 15,5 инчи. Внатрешен краток инсејм : 2 3/4 инчи. Колекцијата на рамнотежа опфаќа целосен спектар на облека за атлетизност од основи со луксузни детали и опуштени класични парчиња, до функционално атлетско носење и преодна опрема за отворено. Колекцијата на рамнотежа ќе биде стилски комплимент за тоа каде и да е #Find Yourbalance.

Параметри на производот

Стоката во категоријата