0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Asicsенски гел-нимбус 21 чевли за трчање

Asicsенски гел-нимбус 21 чевли за трчање

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Синтетичко-и-мрежа. единствена ткаенина. Систем за амортизација на технологијата на Gel Forefoot и Forefoot - слабее шок за време на фазите на удар и пети и овозможува движење во повеќе рамнини како транзиција на стапалото низ циклусот на одење.S (Систем за водство на влијанија) Технологија - Филозофија за дизајн ASICS која користи поврзана компонента за подобрување на природната одење на стапалото од штрајкот на потпетици до пети. Упатство за насоки на средната технологија - вертикална флексибилна жлеб ја раздвојува алатката по линијата на прогресија за засилена ефикасност на одење. Ахар надворешна плоча - Акроним за гума со висока абразија на ASICS. Поставени во критични области на надворешната страна за исклучителна издржливост. Упатство Трусстичен систем Технологија - Оваа технологија на тросстичен систем интегрира конструкција на линијата за водство за подобрена ефикасност на одење, додека обезбедува структурен интегритет на средниот ред. Синтетичко-и-мрежа. единствена ткаенина. Систем за амортизација на технологијата на Gel Forefoot и Forefoot - слабее шок за време на фазите на удар и пети и овозможува движење во повеќе рамнини како транзиција на стапалото низ циклусот на одење.S (Систем за водство на влијанија) Технологија - Филозофија за дизајн ASICS која користи поврзана компонента за подобрување на природната одење на стапалото од штрајкот на потпетици до пети. Упатство за насоки на средната технологија - вертикална флексибилна жлеб ја раздвојува алатката по линијата на прогресија за засилена ефикасност на одење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата