0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Исечени врвови за тренингот за жени мрежа назад женски тренинзи врвови проток на јога кошули за јога

Исечени врвови за тренингот за жени мрежа назад женски тренинзи врвови проток на јога кошули за јога

DEN 239.84
Во магацинот.

Тековен

95%модал, 5%спандекс Направени во САД или увезени. Повлечете го затворањето. Дизајн на машина. Функција : Професионална ткаенина и лабаво вклопување може да го покрие дополнителниот стомак и да го покаже вашиот прекрасен врат, овозможувајќи ви повеќе секси, елегантно и бесплатно вежбање. Ткаенина : 95%модал, 5%спандекс, дише, супер мека, ткаенина од пот и ткаенина пријателска за кожата ве одржува суви и удобни. Повод : врвовите на тренингот на земјоделски култури што се совпаѓаат со јога панталони со високи половини, фармерки или хеланки се ласкави за вежбање, јога, трчање, салата, секаков вид тренинг или дневно носење. Забелешка : Не користете табела со големина. Изберете ја големината според нашата табела со големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата