0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ЕМОТИМЕНСКИ Сликарство Колаж слоевит Зборови Девојче срце, Дизајн од Ерин Ешли

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ЕМОТИМЕНСКИ Сликарство Колаж слоевит Зборови Девојче срце, Дизајн од Ерин Ешли

DEN 400.00
Во магацинот.

Тековен

Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14 Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Направено во САД. Уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Колаж; Лице; Човечки; Девојче. Дизајн од Ерин Ешли. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Направено во САД. Уметнички дела се однесуваат на : сликарство; Колаж; Лице; Човечки; Девојче.

Параметри на производот

Стоката во категоријата