0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Метал калај ретро знак и таа живееше среќно некогаш по постерот, девојчето и кучето лето гроздобер постер, постер за loveубовно куче, смешно печатење на уметности за ?

Метал калај ретро знак и таа живееше среќно некогаш по постерот, девојчето и кучето лето гроздобер постер, постер за loveубовно куче, смешно

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

✿ Големина : Овој калај го потпишува големината 8x12 инчи (20 см х 30см) ✿ Еко-пријателски материјал : Направено од метал со висок квалитет. ✿ Лесно за закачување : Пред-дупчените дупки можат да се инсталираат на wallидот со нокти на 4 агли или двострана лента. ✿ Карактеристики : знакот за калај е отпечатен, тој не е навистина 'рѓосан и е отпечатен со водоотпорно и анти-сјајно мастило за дигитално печатење со висока дефиниција. Потребни се повеќе автентични ретро впечатоци. Без оглед на сончевата светлина, дождот или другото екстремно време, металното калајско лого нема да згасне. Има преклопени завиткани рабови од секоја страна за да се обезбеди безбедност. ✿ Ние внимателно го дизајниравме ова лого, земајќи ги предвид сите аспекти за да го олесни читањето од каде било. Едноставниот и стилски дизајн го прави погоден за wallидни декорации, како што се семејство, дом, спална соба, задниот двор, кујна, фарма, гаража, хотел, бар, паб, кафе, ресторан, билијард соба, клуб, итн. Симпл и стилски дизајн, обезбедување, обезбедете Совршен подарок за вашите роднини и пријатели. ✿ Големина : Овој калај го потпишува големината 8x12 инчи (20 см х 30см). ✿ Еко-пријателски материјал : Направено од метал со висок квалитет. ✿ Лесно за закачување : Пред-дупчените дупки можат да се инсталираат на wallидот со нокти на 4 агли или двострана лента. ✿ Карактеристики : знакот за калај е отпечатен, тој не е навистина 'рѓосан и е отпечатен со водоотпорно и анти-сјајно мастило за дигитално печатење со висока дефиниција. Потребни се повеќе автентични ретро впечатоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата