0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Фотографија на историски производи: Womanената позирана во долна облека, пеглање, 10 септември, C1927, гламур, високи потпетици

Фотографија на историски производи: Womanената позирана во долна облека, пеглање, 10 септември, C1927, гламур, високи потпетици

DEN 176.00
Во магацинот.

Тековен

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фото : Womanена позирана во долна облека, пеглање, 10 септември, C1927, гламур, високи потпетици Белешка : Некои слики може да имаат бели шипки на страните или на врвот ако оригиналната слика не одговара на димензиите од 8x12. Извор : Библиотека на Конгрес, Вашингтон, Д.

Параметри на производот

Стоката во категоријата