0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Blfyqb модерна апстрактна платно декоративно сликарство, безделно сликарство сликарско јадро 5 парчиња континуирано декоративно сликарство дневна соба спална соба ?

Blfyqb модерна апстрактна платно декоративно сликарство, безделно сликарство сликарско јадро 5 парчиња континуирано декоративно сликарство дневна

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Материјал : платно Бојата е полна, без обезбојување, без боја, без мирис, елегантен и здрав. Производот е обработен со калап и влага, текстурата е добра, зелена, еколошка, не-загадувачка, не е лесна за деформирање, лесна за инсталирање, природна боја, анти-договор и анти-брчки. Погоден за дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, хотел, ресторан, канцеларија, бања, бар, итн. Поради различните дисплеи и ефектите на осветлувањето, вистинската боја на компонентата може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликата, Ви благодарам. Материјал : платно. Бојата е полна, без обезбојување, без боја, без мирис, елегантен и здрав. Производот е обработен со калап и влага, текстурата е добра, зелена, еколошка, не-загадувачка, не е лесна за деформирање, лесна за инсталирање, природна боја, анти-договор и анти-брчки. Погоден за дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, хотел, ресторан, канцеларија, бања, бар, итн. Поради различните дисплеи и ефектите на осветлувањето, вистинската боја на компонентата може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликата, Ви благодарам.

Параметри на производот

Стоката во категоријата