0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Пејзаж Зелда карактер и пејзаж калај сликарски знак метал знак гроздобер метал постер кафулиња канцеларија игра клуб бар домашен wallид декорација 8x12 инчи

Пејзаж Зелда карактер и пејзаж калај сликарски знак метал знак гроздобер метал постер кафулиња канцеларија игра клуб бар домашен wallид

DEN 239.84
Во магацинот.

Тековен

【Издржлив】 12 "x 8" Метален знак, користете затворен/отворен 【Предности】 Водоотпорен, анти-сјај, лесен за чистење и не бледнее. Резервитивен, едноставен и стилски дизајн. 【Стил на дизајн】 Нашата компанија ја користи најнапредната технологија за печатење за печатење. Постојат мали дупки на четирите агли на знакот, кои се лесни за виси и поправаат. 【Сцени за украсување】 Бар, гаража, кафе, продавница, соби, кујни, спални соби, канцеларии, клубови, ресторани, фарма и други места. 【Висок квалитет】 Ние се придржуваме кон нашите висококвалитетни производи Вашето задоволство е 100% гаранција. Металните слики се чини дека имаат ефект на 'рѓа, тој е отпечатен, а не навистина' рѓосан. Знакот е само една стотици висококвалитетни производи за wallидни украси што се нудат за да ви помогнат да украсите во свој уникатен стил. Погоден е за многу места, како што се спална соба, китчен, бар, кафе, трпезарија, билијард куќа, хотел, клупски wallид декорација , создавање договорна, но модерна атмосфера.

Параметри на производот

Стоката во категоријата