0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
3Дактивни ленти за отпорност на ткаенина за нозе и задник. Широк бенд што не се лизга, поставен за вежбање за дома и теретани. Вклучен водич за вежбање и торба за носе

3Дактивни ленти за отпорност на ткаенина за нозе и задник. Широк бенд што не се лизга, поставен за вежбање за дома и теретани. Вклучен водич за

DEN 303.84
Во магацинот.

Тековен

Не-тркалачките, не-лизгачки-3Дактивни ленти за отпорност се супер удобни и имаат ленти што не се лизгаат, за да ги спречат лентите да се лизгаат или да се тркалаат на ногата за време на вежбањето 3 Ниво на отпорност - Нашите опсези се со една големина (14,5 инчи - 37 см), но имаат 3 различни нивоа на отпорност за да сместат широк спектар на вежби за тренингот. Премиум квалитет и трајни - нашите опсези се изработени од премиум памук со робусно зашивање за да се обезбеди максимална удобност, перформанси и издржливост. Совршено за тонирање и зајакнување - Погодно за сите способности и совршени за истегнување, загревање на вежби, зајакнување на вежби и тонирање на мускулите за да ве внесат во вашата најдобра форма. Што е вклучено : збир од 3 ленти за отпорност на ткаенини, водич за вежбање, нашата гаранција за 12 месеци и одлична услуга за клиенти. Ние стоиме според квалитетот на нашите производи, ако не сте 100% задоволни од вашиот производ, ве молиме контактирајте со нас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата