0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Спортен ракав без палто за мажи и жени UPF 50+ 98% УВ блок тенис, голф, риболов, спорт на отворено. Отворена дланка за максимална зафаќање и флексибилност. Заштита на сонц

Спортен ракав без палто за мажи и жени UPF 50+ 98% УВ блок тенис, голф, риболов, спорт на отворено. Отворена дланка за максимална

DEN 1500.80
Во магацинот.

Тековен

Ракавица значи никогаш да не мора да кажете дека сте жал што сте ја заборавиле вашата сончалка Факултативно прицврстување на третиот прст за максимална заштита од сонце. Лесна грижа : Машинско миење, суво суво. Супер лесна кул најлон/спандекс ткаенина. Отворена дланка за максимална флексибилност и грип. Мерење на обемот на дланката на раката (не е вклучен палецот) Големините се следниве : S/M 6 1/2 инчи до 8 1/2 инчи L/XL 8 1/2 инчи до 10 1/2 инчи. Доаѓа со торбичка за сушење со патент мрежа за да виси на торбата за опрема! (Нема копање наоколу на дното на торбата за да ги пронајдете вашите ракавици. Ракавица значи никогаш да не мора да кажете дека сте жал што сте ја заборавиле вашата сончалка. Факултативно прицврстување на третиот прст за максимална заштита од сонце. Лесна грижа : Машинско миење, суво суво. Супер лесна кул најлон/спандекс ткаенина. Отворена дланка за максимална флексибилност и грип. Мерење на обемот на дланката на раката (не е вклучен палецот) Големините се следниве : S/M 6 1/2 инчи до 8 1/2 инчи L/XL 8 1/2 инчи до 10 1/2 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата