0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ratgdn јога мат торба, кои риба графичка вежба јога мат носач со целосна zip јога мат торба со прилагодлива лента за жени мажи

Ratgdn јога мат торба, кои риба графичка вежба јога мат носач со целосна zip јога мат торба со прилагодлива лента за жени мажи

DEN 287.84
Во магацинот.

Тековен

Оксфордски крпи Димензии : Две големини се достапни. Голем : 34 "L x 6,7" дијаметар; Мал-21 "L x 6,3" дијаметар. Доволно пространа за повеќето јога, пилатес или фитнес душеци. (Јога мат не е вклучен). Материјал : Оваа торба за јога носат изработена од 100% високо квалитетни крпи од Оксфорд, издржливи и отпорни на вода. Нежните и цврсти патенти се дизајнирани за долгорочна употреба. (Јога мат не е вклучен). Дизајн на облик на U : Големото отворање во форма на U и двојниот патент ве прави лесен за вметнување и вадење на јога-мат во торбата и одржувајте ја чиста и организирана. Прилагодлива лента за рамо : лентата за рамо е прилагодлива за прилагодена должина и удобно носење, држејќи ги рацете бесплатно кога одите во студиото јога или салата. Хуманизиран и удобен. Лесно да се носи, без да ги заморувате рацете и рамената. Шик обрасци и најдобри подароци : Оваа јога торба доаѓа со деликатни обрасци, вбризгувајќи повеќе енергија и динамика на вашата јога практика и фитнес. Совршено за подарок за девојка, подарок за момчиња, подарок за мажи и жени, подарок за сопруга и сопруг, Денот на таткото и подарок за Денот на мајката, диплома за забава, подароци за јога, подароци за роденден, Божиќни подароци. Оксфордски крпи. Димензии : Две големини се достапни. Голем : 34 "L x 6,7" дијаметар; Мал-21 "L x 6,3" дијаметар. Доволно пространа за повеќето јога, пилатес или фитнес душеци. (Јога мат не е вклучен). Материјал : Оваа торба за јога носат изработена од 100% високо квалитетни крпи од Оксфорд, издржливи и отпорни на вода. Нежните и цврсти патенти се дизајнирани за долгорочна употреба. (Јога мат не е вклучен). Дизајн на облик на U : Големото отворање во форма на U и двојниот патент ве прави лесен за вметнување и вадење на јога-мат во торбата и одржувајте ја чиста и организирана. Прилагодлива лента за рамо : лентата за рамо е прилагодлива за прилагодена должина и удобно носење, држејќи ги рацете бесплатно кога одите во студиото јога или салата. Хуманизиран и удобен. Лесно да се носи, без да ги заморувате рацете и рамената. Шик обрасци и најдобри подароци : Оваа јога торба доаѓа со деликатни обрасци, вбризгувајќи повеќе енергија и динамика на вашата јога практика и фитнес. Совршено за подарок за девојка, подарок за момчиња, подарок за мажи и жени, подарок за сопруга и сопруг, Денот на таткото и подарок за Денот на мајката, диплома за забава, подароци за јога, подароци за роденден, Божиќни подароци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата