0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Лаијухуа Јога Мат торба, двојни патенти јога салата торба за жени и мажи - мазни патенти, големо отворање и прилагодлива лента во форма на У, одговара на повеќето душ

Лаијухуа Јога Мат торба, двојни патенти јога салата торба за жени и мажи - мазни патенти, големо отворање и прилагодлива лента во форма на У,

DEN 319.84
Во магацинот.

Тековен

Димензии : мал - 27,1 "L x 6,3" дијаметар; Голем - 33,9 "L x 6,7" дијаметар Може да одржи било кој мат до 27,1 "/33.9" долг и 6,3 "/6.7" во дијаметар кога се тркала. Материјал : Направено од 100% висококвалитетен Оксфорд. Тоа е густа, силна, отпорна на абење, отпорен на солза, лесен за чистење и брзо сушење. Лесно : 2 мазни и цврсти патенти, голем отвор во облик на U и прилагодлива и лесна лента го прават пристапот и носењето лесно. Единствена шема : Моделите на оваа јога торба се живописни и привлечни, кои вбризгуваат повеќе енергија и виталност во вашата јога практика и фитнес. Најдобри подароци за loversубителите на јога : Совршен за подароци за девојчиња и момче, подароци за сопруга и сопруг, Денот на таткото и подароците за Денот на мајката, подароци за диплома за забава, подароци за јога, подароци за роденден, Божиќни подароци. Спецификации : Големина : 6.

Параметри на производот

Стоката во категоријата