0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Toyandona 30PCS клуч за чување џеб LED електронски часовници мини клуч прстен дигитален часовник мали преносни висечки часовници ранец клип на часовник за студенти Детска

Toyandona 30PCS клуч за чување џеб LED електронски часовници мини клуч прстен дигитален часовник мали преносни висечки часовници ранец клип

DEN 471.84
Во магацинот.

Тековен

Преносен часовник за клучеви : Тие се лесни за точно читање на времето Новина Клуч за прстен : Лесен за употреба, тие можат да бидат обесени на вашата торба за планинарење, јамка за појас, ранец, џеб и сл. Децата гледаат : мала големина и мала тежина. Лесен за носење. Часов на појас на токму : Погодно за децата лесно да знаат време на училиште или за време на испитот. Исто така корисно за патниците. Студентски часовник : Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и практичен. Опис Овие се џебни часовници со ланец, кои се изработени од врвен материјал, трајни и практични за долгорочна употреба. Креативен дизајн со фино изработка, обезбедете ја популарноста и практичноста кај децата и возрасните. Карактеристики- Материјал : ПВЦ.- Големина : околу 6,50x2.- Боја : Случајна боја. Пакет, вклучувајќи 30 x електронски часовници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата