0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Vifemify Home преклопување ABS материјална масажа за масажа фитнес фитнес наклонета педала преносна и практична

Vifemify Home преклопување ABS материјална масажа за масажа фитнес фитнес наклонета педала преносна и практична

DEN 532.64
Во магацинот.

Тековен

Премиум ABS материјал : Направен од врвен материјал ABS, тој е лесен, издржлив и отпорен на абење Функција на производот : Ефективно подобрување на метаболизмот, меридијани на искористување и промовирање на циркулацијата на крвта. Наменето за олеснување на замор : дизајниран да го ослободи заморот, да го направи вашето тело потенок и да ја ублажи болката во мускулите. Лесен за употреба : Лесен за употреба, можете да застанете на неа или да седите на стол со нозе на неа. Погодно за : Погоден за употреба дома, канцеларија или во движење. Премиум ABS материјал : Направен од врвен материјал ABS, тој е лесен, издржлив и отпорен на абење. Функција на производот : Ефективно подобрување на метаболизмот, меридијани на искористување и промовирање на циркулацијата на крвта. Наменето за олеснување на замор : дизајниран да го ослободи заморот, да го направи вашето тело потенок и да ја ублажи болката во мускулите. Лесен за употреба : Лесен за употреба, можете да застанете на неа или да седите на стол со нозе на неа. Погодно за : Погоден за употреба дома, канцеларија или во движење. Карактеристики : 1. Изработено со висок квалитет на ABS материјал, кој е лесен, издржлив и отпорен на абење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата