0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Besportble 4 парчиња Barbell Clicks Barbell Spinlock Culkeck Sticks Hex Hex орев замена за завртки за кревање тежина на Dumbell Barbell

Besportble 4 парчиња Barbell Clicks Barbell Spinlock Culkeck Sticks Hex Hex орев замена за завртки за кревање тежина на Dumbell Barbell

DEN 183.84
Во магацинот.

Тековен

Исто така, може да биде добар подарок за вашите пријатели и членови на семејството кои сакаат градење на телото Лесно за инсталирање и отстранување, погодно за употреба. Со добра изработка, не е лесна за носење и солза, многу практично во употреба. Совршено за поправање на вашиот глупав или мрена. Направено од високо квалитетни материјали, издржливи и безбедни за долго време. Исто така, може да биде добар подарок за вашите пријатели и членови на семејството кои сакаат градење на телото. Лесно за инсталирање и отстранување, погодно за употреба. Со добра изработка, не е лесна за носење и солза, многу практично во употреба. Совршено за поправање на вашиот глупав или мрена. Направено од високо квалитетни материјали, издржливи и безбедни за долго време. Опис Дали барате професионални, но разумни цени за гира? Дали барате цврста, сигурна алатка што може да направи повеќе задачи одеднаш? Ако е така, повеќе не барајте го тоа! Нашите професионални ореви се направени од висококвалитетни материјали и мора да ги задоволат вашите потреби.

Параметри на производот

Стоката во категоријата