0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Соодветна двојка Хавајска Луау кошула или џемпери со врат со џебови во Wispy Cereus светло сино

Соодветна двојка Хавајска Луау кошула или џемпери со врат со џебови во Wispy Cereus светло сино

DEN 576.00
Во магацинот.

Тековен

100% рајон Затворање на копчињата. Ве молиме, додадете ги предметите за жени и мажи во количката поединечно за да го добиете сетот за појавување. Точна облека за совпаѓање, одлично за двојка. Womenените скокачки комбинезони доаѓаат во големина мала до XX-голема. Мажите кошула доаѓа во големина мала до 3x-голема. Направено од рајон, мека и свила како. Прекрасен хавајски принт, совршен за какви било прилики на плажа или забави на Луау, исто така одлично за крстарење. Совпаѓање на машки кошули, разни женски јакна и на располагање момчиња облека. Госпоѓица Хаваи веќе? Продолжете со мамурлакот на Хаваите! V-врат-џемпери со џебови, совршен за малку ладен тропски ден! Совпаѓање на мажите кошула во иста ткаенина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата