0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Sailstar 6Pack Не-затемнувачки G9 Топло Бело 3000K &засилувач; 8Pack Не-затемнување G9 Природна Дневна Светлина Бела 4000K

Sailstar 6Pack Не-затемнувачки G9 Топло Бело 3000K &засилувач; 8Pack Не-затемнување G9 Природна Дневна Светлина Бела 4000K

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

€3000k Топло Бело Бело И 360°Насекаде Околу Осветлувањето●SAILSTAR G9 LED сијалица за да даде светла 2700k топло бело без отсјај, без треперење, без заслепување, не синкаво Здраво е за твоето око. Исто така, нема олово или жива, НЕМА УВ или ИР зрачење. 360°Околу Осветлувањето, проѕирниот пластичен капак во форма на цилиндар е корисен за да ви овозможи пошироко и појасно искуство со осветлување без слепи агли или сенка. ●Основни Светилки G9 Со Широка Примена ● димензијата На LED сијалицата G9 е 15, 5x50, 5mm/0, 61x1, 98in, што е подолго од традиционалните халогени светилки чија димензија е 12, 7x43, 2mm/0, 5x1, 7in. Широка апликација g9 Led Диоди совршен за кристален лустер, приврзоци, тавански светилки, кабинети, ѕидни светилки и столни ламби итн. Queramic Bi-pin База, Брзо Дисипација на Топлина q9 led сијалица 40w со огноотпорни керамички база, која има високи перформанси дисипација на топлина од обичните LED светилки. Доволно е безбедно да го користите дури и за вашата спална соба или кујна или други места дома.

Параметри на производот

Стоката во категоријата