0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
LANGREE A19 LED Светилки Со Светло Влакно, 2700k Мека Бела, Еквивалентна 60 Вати, Е26 Средна База Led Сијалица, Не-Затемнета, ВИСОКА CRI 95+ Led Сијалица, Јасно Стакло За Бања Кујна Трп

LANGREE A19 LED Светилки Со Светло Влакно, 2700k Мека Бела, Еквивалентна 60 Вати, Е26 Средна База Led Сијалица, Не-Затемнета, ВИСОКА CRI 95+ Led

DEN 241.60
Во магацинот.

Тековен

Можете да заштедите 90% на сметката за електрична енергија со висок квалитет ЕКВИВАЛЕНТНА сијалица со блескаво светло 60 W, но со помала излезна топлина. Сијалиците предводени Од Едисон имаат исклучително долг животен век што може да биде до околу 20.000 часа животен век што може да ја намали фреквенцијата на замена. €2700k мека бела и излез од 750lm€Langree e26 Led Едисон Сијалица 2700 K е многу пријатна и мека за очи, емитува мека бела светлина од 750lm со агол на гледање од 280 степени за да создаде удобен и пријатен амбиент, светол, но не и заслепувачки. Изложената сијалица За влакно Едисон не е затемнета. Веднаш без блескави, добар избор за домашна или комерцијална декорација. ●Заштитна за очи И Лесна Инсталација ● светло Што не трепери Или нула груби отсјаи, сијалицата со лед влакно може ефикасно да ја елиминира исцрпеноста на очите предизвикана од конвенционалните светилки, за да ви обезбеди удобна атмосфера без стрес со висока CR 95+, можете исто така да ја инсталирате led сијалицата во стандардните приклучоци за осветлување на домот, како и секое осветлување на приврзокот, висечки светла или фоаје светло во трпезаријата, спалната соба, кујната лесно. ●Уникатен Ретро Стил И Мултифункционален●античките гроздобер Светилки e26 a19, без портокалова нијанса како сијалица со блескаво светло, без сина нијанса или премногу ладна бела како обична сијалица ОД 5000 K, дизајнирана врз основа на филаментните светилки на томас Едисон олдтајмеј чувство и метална основа Е26 за да се измеша добро со многу стилови како steampunk, рустикален и модерен. ●Гаранција Без проблеми Со гаранција До 18 месеци, замена или враќање на средствата може да се испрати под гаранција. Ве молиме контактирајте не слободно ако имате какви било прашања во врска со вашата нарачка. Лангри Е26 А19 60 Вати Антички Гроздобер Едисон Сијалица Е добар избор ако барате лер со ниско производство на топлина за да ја намалите потрошувачката на електрична енергија, Да Заштедите пари и Да Го Осветлите Вашиот Живот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата