0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Lumiverse Гроздобер LED Едисон Светилки 5.5 W, 60W Еквивалент, 4000K Кул Бела, Затемнет Антички Стил ST19/ST58 LED Светилки Светло Влакно, CRI 90+, E26 База, 6 Пакети

Lumiverse Гроздобер LED Едисон Светилки 5.5 W, 60W Еквивалент, 4000K Кул Бела, Затемнет Антички Стил ST19/ST58 LED Светилки Светло

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Одлична ЗАМЕНА НА ЛЕР за блескаво светилки од 60 Вати Испуштајте светол, ладен бел сјај пријателски за нашите очи. Обезбедете релаксирачки, пријатен и удобен амбиент што може да ги задоволи сите. Дизајнот на светилките е исклучителен и тие се привлечни дури и кога се исклучени. Погоден за повеќето апликации за осветлување и во затворени простории и на отворено. ?Lumiverse Пакет од 6 Единици E26 LED Филамент сијалица замени 60 вати блескаво сијалица од 5. Затемнети 4000к Ладни БЕЛИ LED светилки, 500lm, 300 Степени Агол На Зрак. ?ОДЛИЧНА И ПРИРОДНА БОЈА-Во Споредба со нискиот индекс на рендерирање на бои, лумиверзумот 90+ висок индекс на рендерирање на бои може да ја долови природната боја на сите предмети. ВИСОКИОТ CRI 90+ може да му донесе на вашиот простор светла, прекрасна и посебна атмосфера, која совршено се вклопува за кујни, дневни соби, спални соби и ходници во вашата маса и подни светилки. ?ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА и ПАРИ – Заштедете до 91% енергија и вашата сметка со замена на 60 Вати со 5,5 Вати. Истата осветленост, но чини само 9% од вашите стари светилки. Сијалиците траат најмалку 11 години за 3-5 часа дневно, намалувајќи ја фреквенцијата на повторно светилки. ?УНИВЕРЗАЛНА ЗАВРТКА БАЗА-Стандард ST19 (ST58) модел во Северна Америка, средна завртка база E26.

Параметри на производот

Стоката во категоријата