0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Гумен лист, гума за џвакање, ширина на гума 8 во, гума должина 3 стапки, гума дебелина 1/16 во, 40А, обична поддршка

Гумен лист, гума за џвакање, ширина на гума 8 во, гума должина 3 стапки, гума дебелина 1/16 во, 40А, обична поддршка

DEN 157.60
Во магацинот.

Тековен

Висок квалитет : Гума за џвакање е тен во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Овој материјал има јачина на затегнување од 3000 psi. Повеќенаменски : Нашата гума за џвакање има одлична отпорност на абразија, адхезија на метали, комплет за компресија, електрична отпорност, отпорност на влијание, еластичност и отпорност на солза. Разновидни апликации : Гума за џвакање генерално се препорачува за употреба со топла и ладна вода, умерени хемикалии, одредени киселини, алкохоли и кетони. Лесен за употреба : Овој материјал е лесен за употреба и пресечен доколку е потребно. Гумен лист, гума за џвакање, ширина на гума 8 во, гума должина 3 стапки, гума од гума 1/16 во, 40А, обична поддршка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата