0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Меканиксити месинг тркалезни шипки, 3/8 инчи месинг солидна тркалезна шипка за шишиња, месинг со должина од 100мм за шишиња за нафта за разни вратило DIY занаетчиски мо?

Меканиксити месинг тркалезни шипки, 3/8 инчи месинг солидна тркалезна шипка за шишиња, месинг со должина од 100мм за шишиња за нафта за

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Овие месинг тркалезни шипки се користат во правење занаетчиски занаети, правење модели, менувачи, моторни вратила, кратки шахти за поддршка, модели на џебни вратила, рамнини на модели, бродови за модели, модели автомобили, иглички за рачки, иглички, итн Пакет од 1 парчиња месинг Цврсти резервни шипки за струг. Должина : 100мм/3,94 инчи; Дијаметар : 10мм/3/8 инчи. Цврст месинг, тврд, цврст, мазен, лесен за облик, лесен за сечење, не се формираат пукнатини. Површините на месинг шипките се мазни и лесни за обликување, можете да се намалите на која било големина што ја сакате според вашите потреби. Белешка : Ве молиме, дозволете грешка од 0,1-0,5мм поради рачно мерење. Овие месинг тркалезни шипки се користат во правење занаетчиски занаети, правење модели, менувачи, моторни вратила, кратки шахти за поддршка, модели на џебни вратила, рамнини на модели, бродови за модели, модели автомобили, иглички за рачки, иглички, итн. Пакет од 1 парчиња месинг Цврсти резервни шипки за струг. Должина : 100мм/3,94 инчи; Дијаметар : 10мм/3/8 инчи. Цврст месинг, тврд, цврст, мазен, лесен за облик, лесен за сечење, не се формираат пукнатини. Површините на месинг шипките се мазни и лесни за обликување, можете да се намалите на која било големина што ја сакате според вашите потреби. Белешка : Ве молиме, дозволете грешка од 0,1-0,5мм поради рачно мерење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата