0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Cuesoul Touch-точка на допир мека точка на пикала со точка со алатка за куќиште на Dart за замена на врвот на Dart и Dart Tipt Отстрани

Cuesoul Touch-точка на допир мека точка на пикала со точка со алатка за куќиште на Dart за замена на врвот на Dart и Dart Tipt Отстрани

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

30 компјутери cuesoul Нови точки на допир меки совети жолта, должина на совети : 26,2 mm (не вклучуваат завртки за навртки) Оваа точка на меки совети на допир се компатибилни со сите совети за 2 BA Dart за меки пикадо. , случајот со врвот на стрелата е алатка и за замена на врвот на Dart и за да се отстрани врвот на Dart. Можете да ја користите дупката DART Case за замена на врвот на Dart и да се отстрани врвот на Dart, никогаш нема да испадне во вашата игра Dart, дури и да ги користите сите Моќта на вашето тело да го извади, не можете, но ќе го извадите толку лесно ако го користите случајот за специјален дизајн за да го отстраните. Cuesoul е професионал во пикадо, имаме 24/7 тим за поддршка, ние секогаш ќе изненадиме Вие од големите и кревачки пикадо, доверба на допир и само пробајте го, AK5 интегрирани Dart летови и вратило, AK6 и AK4 ​​и AK7, AK8, новиот Dart Flight и Shaft System ќе кажат сè.

Параметри на производот

Стоката во категоријата