0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Сет за поставување на табели за тенис на табели, сет за рекети за тенис на табели содржи 2 рекети за тенис во табела и торба за пакување за преносни игри во затворен п

Сет за поставување на табели за тенис на табели, сет за рекети за тенис на табели содржи 2 рекети за тенис во табела и торба за пакување за

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Направено од трајна гума, со одлична дебелина и рамнотежа, може да ја подобри брзината на топката, контролата и ротацијата Новата гума мириса нормално. Затоа, најдобро е да го изложите на воздухот 1 ден пред употреба. Гума има добро трескање и лепливост, така што е погодно за напредните играчи да тренираат и исто така можат да вежбаат. Големината на рекетот е во согласност со меѓународните стандарди, погодни за обични обуки и аматерски натпревари, со добар квалитет и ниска цена. Набавете го овој рекет за тенис на маса и дајте му торба за пакување, која е лесна за чување и не е лесно да се изгуби и може да се носи наоколу. Направено од трајна гума, со одлична дебелина и рамнотежа, може да ја подобри брзината на топката, контролата и ротацијата. Новата гума мириса нормално. Затоа, најдобро е да го изложите на воздухот 1 ден пред употреба. Гума има добро трескање и лепливост, така што е погодно за напредните играчи да тренираат и исто така можат да вежбаат. Големината на рекетот е во согласност со меѓународните стандарди, погодни за обични обуки и аматерски натпревари, со добар квалитет и ниска цена. Набавете го овој рекет за тенис на маса и дајте му торба за пакување, која е лесна за чување и не е лесно да се изгуби и може да се носи наоколу. 1202 : Хоризонтална / хоризонталнаРуббер : Двоен страничен обратен лепак позитивен и обратен сјај : Плоча за конфигурација на starвезди : Задебелена основна платформација : 6512 Позитивен лепак, 6512 Обратно лепак; Ортогонален лепак за обратна лепак, двојно обратно лепак (случајна испорака, без црвен форхенд и бланоте : Бидејќи продавницата е рачно тестирана за да се измери должината и тежината, димензиите и опишаната тежина се малку погрешни, ве молиме разберете дека се наведени бекхенд) доколку имате било кое Прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, ќе го решиме за вас во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата