0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Лен Баркер совршена игра потпишана 8x10 фотографија со JSA COA - автограмирани фотографии од MLB

Лен Баркер совршена игра потпишана 8x10 фотографија со JSA COA - автограмирани фотографии од MLB

DEN 2095.84
Во магацинот.

Тековен

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Лен Баркер совршена игра потпишана 8x10 фотографија со JSA COA Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм Лен Баркер меморија. Меморијабилии на Милвоки Пивара.

Параметри на производот

Стоката во категоријата