0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Хоф Колорадо Лавина oeо Сакиќ 1998-99 Игра Користена и потпишана Jerseyерси Мејграј Лоа - Автограмирана дресови на НХЛ

Хоф Колорадо Лавина oeо Сакиќ 1998-99 Игра Користена и потпишана Jerseyерси Мејграј Лоа - Автограмирана дресови на НХЛ

DEN 910.40
Во магацинот.

Тековен

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани дресови на NHL. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани дресови на NHL. HOF Colorado Avalanche JOE SAKIC 1998-99 Игра користена и потпишана Jerseyерси Мејграј Лоа Ако производот е непотпишан или не е користен во игра, нема да биде вклучен и холограм меморија. Колорадо лавински меморијали.

Параметри на производот

Стоката во категоријата