0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
1951 Бауман # 260 Карл Ерскин Бруклин Доџерс ПСА ПСА 4,00 Доџерс

1951 Бауман 260 Карл Ерскин Бруклин Доџерс ПСА ПСА 4,00 Доџерс

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Карл Ерскин!. Одлично за секој колекционер на Бруклин Доџерс. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата