0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Риквинан воден бокал 2.2L Голем спортско шише со вода голем капацитет на протекување на контејнер БПА бесплатна пластика со носење јамка фитнес за кампување за обук?

Риквинан воден бокал 2.2L Голем спортско шише со вода голем капацитет на протекување на контејнер БПА бесплатна пластика со носење јамка фитнес

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

【Голем капацитет】 Спортско шише со вода 22 L ќе ги задоволи вашите нормални потреби за вода за еден ден и ќе ви помогне подобро да го следите внесот на вода. Нивото на водата е лесно да се прочита преку мерни скали на полу-транспарентното шише. Отворањето на врвот е совршено за пополнување на шишето со коцки со мраз, овошје или различни спортски пијалоци. 【Совршен дизајн на протекување】 Едностепено капаче за флип како капаче за шише Шакер, ви овозможува лесно да пиете. Капакот со силиконски заптивка, апсолутно 100% протекување, дури и под жестоко тресење. Половина галон шише со вода со рачка против лизгање и силна најлонска лента му овозможува на шише со вода во теретана лесно да се носи и да се обеси насекаде. 【Безбеден и здрав и издржлив】 Вода на вода е изработен од трајно, рециклирано пластично пластика без БПА, што избравме да му дадеме приоритет на квалитетот и околината во однос на правење неколку дополнителни долари. Споредете со други водни чаши на пазарот и ќе ја забележите нашата разлика (секако да испуштите тежок предмет од височини може да подлежи на оштетување, но тоа е исто како скоро што било друго!). 【Широко применето】 може да се користи скоро сè. Салата, велосипедизам, боди -билдинг, губење на тежината, кампување, патување, спорт и сите други спортови на отворено, како и дома и канцеларија. Ние сме многу уверени дека ќе го сакате нашето шише. Тоа е одличен подарок за семејството, пријателите, loversубовниците и колегите. 【100% задоволство - не само бизнис, туку пријателство. Секој проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас. 24 часа ОДГОВОР ОДГОВОР , замена и поврат се дадени за 6 месеци. Ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга и производ секогаш.

Параметри на производот

Стоката во категоријата