0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Конзаит 68 ПАРЧИЊА Тетоважи За Ноќта на Вештерките За Деца, Среќни Украси За Ноќта НА Вештерките, Скелети, Духови, Тикви, Пајажина Се Соочуваат Со Привремени Тетоваж?

Конзаит 68 ПАРЧИЊА Тетоважи За Ноќта на Вештерките За Деца, Среќни Украси За Ноќта НА Вештерките, Скелети, Духови, Тикви, Пајажина Се Соочуваат

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Konsait 68pcs Мулти-дизајн, шарени и изобилство метални Тетоважи За Ноќта на Вештерките со рачно изработени дизајни скелети,boo yaee духови, смрт,котли , мачка, чудовиште, вештерка злобна, череп, тиква,вампири, духови, eek,црни мачки, пајаци, бонбони,џек-о-фенери, До Ноќта На Вештерките пуканки Поделете ги тетоважите на овие деца како што ги третира Ноќта на Вештерките со оние симпатични трикови или третирачи, користете ги како фаворизира забава за Ноќта на Вештерките што ќе ги сакаат момчињата и девојчињата, како што ќе ги сакаат добрите полнила за чанти За Ноќта на Вештерките, декор за забави За Ноќта на Вештерките или користете ги за да инспирирате занаетчиски проекти дома или на училиште. Издржлив водоотпорен и отстранлив долго трае 2-5 дена, зависи од тоа колку тушеви земате и колку пати ги чистите детските тетоважи со сапун и вода, висококвалитетни и долготрајни прикачени на половината, градите, вратот, рацете, грбот, нозете, бикини, залепете која било положба што ја сакате. Лесно и брзо се нанесува и отстранува,лесно се нанесува за 10-20 секунди само со вода и лесно се отстранува со триење на алкохол, масло за тело, маслиново масло, еднократна употреба и не се користи повеќекратно.Секој од мали деца, мали деца, до тинејџери ќе добие удар од овие. Најдобар подарок или услуга за забава За Ноќта на Вештерките,детски роденденски забави, Божиќ. Децата сакаат да ги применуваат овие тетоважи на лицето или рацете. И, исто така, подарете посебно задоволство за вашите пријатели, семејство и соседи! Детски привремени тетоважи најдобра употреба како подарок за бонбони за Ноќта на Вештерките, награда за ученици, украсување за вашиот костим во специјални празници. Konsait 68pcs Мулти-дизајн, шарени и изобилство метални Тетоважи За Ноќта на Вештерките со рачно изработени дизајни скелети,boo yaee духови, смрт,котли , мачка, чудовиште, вештерка злобна, череп, тиква,вампири, духови, eek,црни мачки, пајаци, бонбони,џек-о-фенери, До Ноќта На Вештерките пуканки. Поделете ги тетоважите на овие деца како што ги третира Ноќта на Вештерките со оние симпатични трикови или третирачи, користете ги како фаворизира забава за Ноќта на Вештерките што ќе ги сакаат момчињата и девојчињата, како што ќе ги сакаат добрите полнила за чанти За Ноќта на Вештерките, декор за забави За Ноќта на Вештерките или користете ги за да инспирирате занаетчиски проекти дома или на училиште. Издржлив водоотпорен и отстранлив долго трае 2-5 дена, зависи од тоа колку тушеви земате и колку пати ги чистите детските тетоважи со сапун и вода, висококвалитетни и долготрајни прикачени на половината, градите, вратот, рацете, грбот, нозете, бикини, залепете која било положба што ја сакате. Лесно и брзо се нанесува и отстранува,лесно се нанесува за 10-20 секунди само со вода и лесно се отстранува со триење на алкохол, масло за тело, маслиново масло, еднократна употреба и не се користи повеќекратно.Секој од мали деца, мали деца, до тинејџери ќе добие удар од овие. Најдобар подарок или услуга за забава За Ноќта на Вештерките,детски роденденски забави, Божиќ. Децата сакаат да ги применуваат овие тетоважи на лицето или рацете. И, исто така, подарете посебно задоволство за вашите пријатели, семејство и соседи! Детски привремени тетоважи најдобра употреба како подарок за бонбони за Ноќта на Вештерките, награда за ученици, украсување за вашиот костим во специјални празници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата