0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Снопови За Сјај За усни Навлажнувачки Сјаен Нелеплив Долготраен Обезбедува Максимално Лизгање На Бојата На Меурчиња Мазна Мека Боја На Пристигнување Полн Сјај За

Снопови За Сјај За усни Навлажнувачки Сјаен Нелеплив Долготраен Обезбедува Максимално Лизгање На Бојата На Меурчиња Мазна Мека Боја

DEN 81.44
Во магацинот.

Тековен

Пчелин Восок Ја Заклучува Водата За Долготраен Навлажнувачки Ефект, Лесна Текстура, Силно Навлажнувачки Обезбедува - Свилено Чувство Quransting Non-stick Чаша Трајно Q Ова Е нелеплива Чаша и Бледнее - Кармин Кој Трае Цел Ден Кога Е Целосно Сув. Исто Така, Бојата Не Исчезнува При Пиење И Бакнување. Qurfect Packaging И Одличен Подарок€Овој Производ Може Да Создаде Природен Неутрален Секојдневен Основен Или Усни. Совршено Спакувано За Лична Употреба Или Како Роденденски Подарок На Пријател Или Мајка, Сопруга, Девојка Или Како Подарок За Денот На Благодарноста, Божиќ, Ноќта На Вештерките И Други Празници. Qurzzy Повеќе Прилики Q Мазна И Лесна Текстура, Деликатна И Елегантна, Погодна За Шминка Во Сите Сезони, Особено За Канцеларија, , Шопинг, Забава. Ова Е Многу Удобен И Многу Убав Комплет За Сјај За Усни Што Е Лесен За Носење. Одлично За Секого, Без Разлика Дали Сте Почетник За Шминка Или Шминкер. Ве Молиме Имајте Предвид Дека Комплетот Кармин Може Да Се Оштети За Време На , Ако Добиете Скршен Предмет, Или Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ, Ве Молиме Почувствувајте Да Не Контактирате, Нема Да Штедиме Напор Да Го Обезбедиме Најдоброто Решение. Снопови За Сјај За усни Навлажнувачки Сјаен Нелеплив Долготраен Обезбедува Максимално Лизгање На Бојата На Меурчиња Мазна Мека Боја На Пристигнување Полн Сјај За Усни Убава Розова 4мл Големо Пакување Сјај За Усни Основен Сјај Навлажнувачки Сјаен Нелеплив Долготраен Обезбедува Максимални Лизгања На Бои На Меурчиња Мазна Мека Боја На Пристигнување Полн Сјај За Усни Убава розова боја 4млматеријал : Абсколор : како што покажува сликата, (поради разлика помеѓу Различни Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата