0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Itуел Де Филе Маѓепсана Усна Чиста-Полу-Мат Влага Кармин, Датура

Itуел Де Филе Маѓепсана Усна Чиста-Полу-Мат Влага Кармин, Датура

DEN 464.00
Во магацинот.

Тековен

МАЃЕПСАНА ПРОЕГИРНА УСНА : Инспирирана од античките ботанички производи, оваа високо навлажнувачка проѕирна усна нуди проѕирна, но живописна боја со полумат финиш што може да се носи дење или ноќе ДАТУРА : невина, руменило розова. ЗАВРШИ : Чиста нијанса на боја со полу-мат финиш. СЛОЈ И МЕШАВИНА : Слој И мешавина со кој било друг производ од колекцијатаitуел Де Филе за уникатно прилагодена боја. МАГИЧНО ПРИРОДНО : сите производи Одitуел де Филе се 100% природни, ослободени од парабени, фталати, синтетички бои или синтетички мириси и 100% без суровост користејќи суровини од етички извори.

Параметри на производот

Стоката во категоријата