0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
HEOEH Мини Кармин Случај Со Огледало За Чанта, Среќен Ден Свети Патрик, Шамрок Детелина Преносни Случај Носителот Организација

HEOEH Мини Кармин Случај Со Огледало За Чанта, Среќен Ден Свети Патрик, Шамрок Детелина Преносни Случај Носителот Организација

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или торбата и да се направи карминот да остане на место На овој начин не треба да го барате вашиот кармин насекаде. Малата големина е погодна за носење кога патувате или забавувате. [Вграденото Внатрешно Огледало] Доаѓа со мало огледало, што е погодно за шминкање во секое време и насекаде. Не треба да ги носите огледалото и карминот одделно. Само извадете ја оваа мала футрола, лесно можете да се шминкате гледајќи во огледалото со булит. [Издржлив Материјал] Овие Држачи За Кармин Од Стп кожа се изработени од висококвалитетна кожа и внимателно зашиени до совршенство. Издржливи и Меки, марамчиња лесно чистат. [Модерен Дизајн] оваа торба може да собере 1-3 кармини. По тестирањето, чувањето кармин кој подолг од 7 см нема лесно да се лизне. Исто така, бравата за складирање спречува лизгање на кармините. Прекрасни модели, извонредни и мали стилови, едноставен и стилски дизајн на сечење, покажува повеќе женска креативност и различни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата