0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Рефлексивен пренесување на топлина винил 20 широк

Рефлексивен пренесување на топлина винил 20 широк

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Рефлективен винил за пренос на топлина Econoreflect е специјализиран винил за пренос на топлина кој е многу видлив и рефлексивен. Овој уникатен HTV има ситни стаклени мониста вградени во материјалот што му овозможува да се одрази кога светлината ќе го погоди. Econoreflect е исклучително лесен за сечење, плевел и притискање. Овој материјал е совршен за употреба при создавање облека за деловни активности, како и ЕМТ, полиција, пожарникари, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата