0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Мулти проверете жичен раб со лента - 10 јарди

Мулти проверете жичен раб со лента - 10 јарди

DEN 271.84
Во магацинот.

Тековен

Црвена и беж мулти -проверка лента 2,5 "широк од 10 јарди (во должина од 30 стапки). Вклучува жичен раб. 51% памук, 49% полиестер. Десет дворови ролна црвена и беж мулти -проверка лента. Вклучува жичен раб. 2,5" широк x 10 јарди или 30 стапки или 30 стапки по ролна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата