0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
5/16 Среден сјаен искривен кабел со јаже со усна | кабелска кабела, крем од слонова коска #W13 5 јарди

5/16 Среден сјаен искривен кабел со јаже со усна | кабелска кабела, крем од слонова коска W13 5 јарди

DEN 303.84
Во магацинот.

Тековен

5/16 "(0,5 см) Среден сјаен искривен кабел со јаже со кабел за усни (стил # 0516emp) крем од слонова коска # W13 (бел слонова коска, крем од слонова коска, исклучен бел) 5 дворна вредност пакет (15 ft/4,5m) Големина и Боја : 5/16 “(0,5 см) кабел за јаже, пакет од 5 двор (15 стапки/4,5м), крем од слонова коска #W13 (бел слонова коска, крем од слонова коска, исклучен бел), алтернативен дел број : 21941. Спецификации на материјалот : овој производ : овој производ е изработен од високо квалитетни предиво од рајон, полу-синтетички материјал направен од свилени целулозни влакна. Преферирана грижа : само суво чисто. Комплементарен примерок за трим : За повеќе информации за тоа како да добиете бесплатни сватови, ве молиме контактирајте не преку врската за услуги на клиентите. Ве молиме, не заборавајте да го наведете стилот и кодот на бојата (пронајден во насловот) за кој сте заинтересирани, како и вашето полно име и адреса за испраќање. Алтернативен SKU : 0516 EMPPK_W13. За да откриете кои други предмети за координација на бојата се достапни за оваа ставка, пребарувајте „Декопро“ и името на бојата или бројот на бојата што се наоѓа во насловот на списокот. Тоа е толку едноставно!. 5/16 "(0,5 см) Среден сјаен искривен кабел со јаже со кабел за усни (стил # 0516emp) крем од слонова коска # W13 (бел слонова коска, крем од слонова коска, исклучен бел) 5 дворна вредност пакет (15 ft/4,5m). Големина и Боја : 5/16 “(0,5 см) кабел за јаже, пакет од 5 двор (15 стапки/4,5м), крем од слонова коска #W13 (бел слонова коска, крем од слонова коска, исклучен бел), алтернативен дел број : 21941. Спецификации на материјалот : овој производ : овој производ е изработен од високо квалитетни предиво од рајон, полу-синтетички материјал направен од свилени целулозни влакна. Преферирана грижа : само суво чисто. Комплементарен примерок за трим : За повеќе информации за тоа како да добиете бесплатни сватови, ве молиме контактирајте не преку врската за услуги на клиентите. Ве молиме, не заборавајте да го наведете стилот и кодот на бојата (пронајден во насловот) за кој сте заинтересирани, како и вашето полно име и адреса за испраќање. Алтернативен SKU : 0516 EMPPK_W13. За да откриете кои други предмети за координација на бојата се достапни за оваа ставка, пребарувајте „Декопро“ и името на бојата или бројот на бојата што се наоѓа во насловот на списокот. Тоа е толку едноставно!. Стил# 0516emprope кабел со шиење усна (Lipcord) Информации за производот ААТПро, го ставаме професионалниот во украсување. Нашиот кабел со исечоци за усни е дизајниран да додаде декоративен, но модерен допир на вашиот дом или DIY проекти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата