0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Копчиња SEPPR се протегаат за копчиња за копчиња иглички за затегнување на половината за затегнување на облеката Прилагодливо затегнувачки клип на копчето за стомак

Копчиња SEPPR се протегаат за копчиња за копчиња иглички за затегнување на половината за затегнување на облеката Прилагодливо затегнувачки

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Метал Service Услуга за испорака】 Подготвен превоз : 3-5 дена. ✈✈ Стандарден превоз : 7-14 дена. ▶ Материјал : Овие метални копче за копче се цврсти и издржливи. Задниот дел од прилагодливата тока е мазен и нежен во текстурата. Не е лесно да се пробие, свитка и го наметнува стомакот. Тие можат да бидат применливи долго време. ▶ Копчиња за фармерки : Овие пинови за копчиња за фармерки ве тера повторно да ги носите омилените панталони и облека. Можете да ги користите овие копчиња за фармерки, здолништа, панталони, јаки, итн. Одличен помошник за носење на пантолоните што ви се допаѓаат. ▶ Лесен за употреба : Овие комплети за затегнување на копчињата со копчиња се супер лесни за инсталирање. Без шиење, не е потребна алатка. Копчето за еднократно користење за фармерки ги прави построги, ги прави вашите пантолони, здолништа и фармерки поблиску и ја намалува должината на облеката. ▶ Фармерки со копчиња со повеќе цели : Оваа тока на половината на панталоните е погодна за врвови, фармерки, здолништа, фустани, кошули, блузи, шалови, панталони за костуми, елеци, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата