0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Reliant Ribbon 5100-925-16C Dyna Satin Ribbon, 1-7/8 инчи x 100 јарди, ловец зелена

Reliant Ribbon 5100-925-16C Dyna Satin Ribbon, 1-7/8 инчи x 100 јарди, ловец зелена

DEN 302.56
Во магацинот.

Тековен

Несакана Боја : Хантер зелена. Големина : 1-7/8 инчи x 100 јарди. Содржина на влакна : 100% полиестер. Лента Дина Сатен, Хантер Грин; Оваа лента за сатенска лента со полиестер со мека рака и мазна површина ги има сите квалитети на висок крај, ткаен раб на дел од трошоците!. Ribbon Dyna Satin Unwired Color : Хантер зелена големина : 1-7/8 инчи x 100 дворови Содржина : 100% полиестерибон дина сатен, ловец зелена; Оваа лента за сатенска лента со полиестер со мека рака и мазна површина ги има сите квалитети на висок крај, ткаен раб на дел од трошоците!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата