0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Голем 4 -ти јули Патриотски лакови за венец, Америка знаме лакови Меморијален ден на венецот лак бурлап црвено сино бело starsвезди ленти лак патриотски декор лакови з

Голем 4 -ти јули Патриотски лакови за венец, Америка знаме лакови Меморијален ден на венецот лак бурлап црвено сино бело starsвезди

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

【Материјал】 : Изработено од ткаенина од постелнина, издржлива и тешко да се пробие, може да се чува долго време, а празничните лакови никогаш нема да бидат избришани во боја, миење и еднократно 【Патриотски дизајн】 : Нашиот лак за бура е во форма со starsвезди, ленти, бели, црвени и сини бои, кои во согласност со темата на Денот на независноста го прават добро за 4 -ти јули, Меморијал и Денот на трудот, Денот на знамето, независноста, независноста Ден, украси за Денот на ветеранот. 【Лесен за употреба】 : Американскиот лак за лента што го добивате е подготвен и треба само малку да се прилагоди. Ако сакате да ги промените формата и големината на лакот, само треба да ја одврзете златната нишка на задниот дел, а потоа преклопете ја како што сакате. По завршувањето, поправете го со златна жица. 【Покажете го вашиот американски дух】 : Нашиот патриотски лак за венец полн со празнично чувство - може да го покаже вашиот американски дух во гордост. 【Широка апликација】 : Можете да го користите големиот лак за Денот на спомен, Денот на знамето, Денот на трудот, Денот на ветераните, денот на изборите и украсите на четврти јули. Оваа сина бела starвезда лакови може да ги облече вашиот трем, влезна врата, дрвја, венци, прозорец, wallид, скалила, огради, камин, итн. Голем 4 -ти јули Патриотски лакови за венец, Америка знаме лакови Меморијален ден на венецот лак, црвено сино бело Starsвезди ленти лак патриотски декор лакови за затворен ден на независност на отворено Денот на забавата на вратата на вратата Спецификации за декорација на wallидот : Материјал : Постелнината, Бојата на Бурлап : Како што се прикажани сликите со големина : приближно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата