0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
LED стринг светла со тајмер, батерија оперирана 20 микро LED диоди на 7FEET Ultra Thin Bopper Wire, ryвездени самовили за бајки за спална соба за Божиќна забава во центарот на венчавк

LED стринг светла со тајмер, батерија оперирана 20 микро LED диоди на 7FEET Ultra Thin Bopper Wire, ryвездени самовили за бајки за спална

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Лесен за облик - Направена од висококвалитетна бакарна жица која е тенка и флексибилна, лесно да се наведнуваат и да се обликуваат, совршени за забава и стајлинг креативни простори, свадба, Божиќ, украси за маса, комерцијално осветлување итн Функција за тајминг - можете да го вклучите тајмерот За да избегнете да заборавите да ги исклучите светлата ; Само поставете го прекинувачот (исклучен/тајмер/вклучен) на средина, се запали во претходно програмираната секвенца за тајминг од 6 часа и 18 часа одмор секој ден. Напојување со батерија - напојувана од 3 батерии АА (не е вклучено), со што може да се монтира каде било. Батериите траат околу 48 часа кога ги користите 24/7 без да ги запрете и многу подолго кога користите со паузи. Отпорен на вода - со рејтинг IP55, светлата за бакарна жица се водоотпорни и можат да се потопат во вода со живописни светла; Забележете дека кутијата за батерии не е водоотпорна. Што ќе добиете : PCAK од 4 единици на Meeyo LED жичани светла - 20 супер светли LED диоди светла на ултра тенка жица со долга 6ft со 4 инчи растојание помеѓу LED светилки и 12 инчи чист кабел помеѓу жица и кутија за батерии; Гаранцијата за враќање на парите од 12 месеци на Мејео и 100% задоволство е загарантирана. Украсете го вашиот живот и дома со светлата на самовила за мејо, Осветлувањето на жицата може лесно да се свитка и да се обликува околу растенијата, знаците, мебелот и скоро сè друго, ќе осветли темен агол и ќе создаде романтична атмосфера во вашиот дом, ресторан или продавници Премиум квалитет микро микро микро LED светла заоблени LED светла, 360 степени Агол на гледање, тој осветлува во секоја насока ладно за да се допре со мала моќност и топлина, изолирана бакарна жица, го прават тоа да не се прегрее по употребата на бакарна жица со мала моќност и топлина, да не се прегрее по функцијата за употреба во мини големина е во мини -големината е во мини -големината е во мини -големината е во мини -големината е во мини -големината е во мини -големината е во мини -големината на мини -големината на мини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата